"Zaplanuj z nami swój wyjazd na narty do Szklarskiej Poręby lub Jakuszyc"

Witamy na blogu miłośników biegów narciarskich oraz narciarstwa zjazdowego w Jakuszycach.

Nadchodząca, polska zima nie zapowiada się rewelacyjnie...
Choć do jej rozpoczęcia zostało jeszcze trochę czasu, na razie nie przyszły mrozy ani opady śniegu. Miłośnicy białego szaleństwa na pewno szczegółowo śledzą prognozy pogody. Małymi krokami zbliżają się przecież święta, a co za tym idzie, kolejny sezon urlopowy. Wiele osób bowiem traktuje przerwę świąteczną jako dodatkowy urlop, wykorzystując go na wyjazdy narciarskie. 

 Takie wyjazdy na święta od lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Zakopane i inne kurorty narciarskie w przerwie między Świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem są wręcz oblegane. Pod warunkiem, że w górach leży śnieg. Co jednak w sytuacji, kiedy nie możemy liczyć na polską zimę? Polacy upodobali sobie kilka miejsc w Europie, do których często wyjeżdżają. Nasi rodacy decydują się na przykład na wyjazdy na narty do Austrii do Zillertal Dzięki temu mają gwarancję świetnej pogody przez cały czas. Wielbiciele jazdy na nartach cenią sobie właśnie Alpy, a Austria jest jedną z najczęstszych destynacji.

 Są jednak regiony, które są szczególnie polecane i odwiedzane przez narciarzy. Gdzie zawsze dopisuje aura i nie trzeba się martwić o to, że zabraknie śniegu. Jednym z takich miejsc jest dolina Zillertal Austria ma oczywiście wiele kurortów, które doskonale sprawdzą się podczas szusowania po stokach. Ale właśnie ta dolina oferuje wiele atrakcji dla miłośników zimowego sportu. Nikt, kto lubi aktywny wypoczynek, nie będzie się tam nudził. Austriackie stoki są także przyjazne dla rodziców z dziećmi. Jest tam wiele szkółek narciarskich, co ważne jest w przypadku rodzinnych wyjazdów.

Okiem reportera

wycieczki

wyprawy

wakacje

narty

ferie

austria