"Zaplanuj z nami swój wyjazd na narty do Szklarskiej Poręby lub Jakuszyc"

Witamy na blogu miłośników biegów narciarskich oraz narciarstwa zjazdowego w Jakuszycach.

Zarówno w okresie zimowym, kiedy w górach jest biało i panuje moda na „białe szaleństwo” oraz urządzane w górach imprezy sylwestrowe, jak i w okresie letnim, doskonałym do górskich wędrówek wiele osób poszukuje miejsc oferujących noclegi w Zakopanem tutaj.

Wybór jest pod tym względem co prawda  dość duży i noclegi znajdziemy zarówno w hotelach, jak i w gospodarstwach oferujących pokoje gościnne, ale najlepiej rezerwacji dokonać wcześniej, puki na dany termin są jeszcze wolne pokoje. Kiedy zrobimy to zbyt późno może się na przykład okazać, że miejsca w danym ośrodku jeszcze są, ale akurat nie w takim pokoju jaki byśmy chcieli. Dlatego też nie warto zbyt długo czekać i kiedy jesteśmy pewni co do wyjazdu i jego terminu brać się za wyszukiwanie ofert i rezerwację.

Noclegi znajdziemy zarówno w centrum, jak i na obrzeżach Zakopanego. Będą tam i pokoje hotelowe i apartamenty Jeżeli zależy nam na łatwym dostępie do takich miejsc jak Krupówki oraz cała masa różnych miejsc, typu puby, restauracje, dobrym wyborem będzie centrum Zakopanego, aczkolwiek trzeba liczyć się z tym, ze ceny tam mogą być nieco wyższe niż na obrzeżach. Aby znaleźć dobre noclegi w centrum wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: „noclegi Zakopane centrum”, a dostępnych ofert pojawi cię mnóstwo.

Dostępne są pokoje dla różnej liczby osób i o różnych standardach. W niektórych miejscach znajdziemy możliwość zorganizowania różnych dodatkowych atrakcji, takich jak ognisko, spotkanie ze znajomymi przy kominku czy pokaz sztucznych ogni w Sylwestra. Ponadto na forach dowiemy się, czy w danym miejscu jest dobre jedzenie oraz miła obsługa. Warto z tych informacji skorzystać, gdyż są dostępne nw wyciągnięcie ręki.

Zakopane to piękna górska miejscowość, mająca turystom bardzo wiele do zaoferowania, także w kwestii noclegów. Jeżeli dobrze wybierzemy, to mamy szanse na spędzenie w Zakopanem naprawdę udanego i niezapomnianego urlopu w gronie rodziny czy znajomych. Jest to miejsce idealne zarówno dla tych, którzy chcą wypoczywać aktywnie, jak i dla tych, którzy są bardziej zainteresowani zwiedzaniem Zakopanego niż wędrówkami po górach.

Okiem reportera

turystyka

wakacje

urlop

apartamenty

noclegi